Łączna liczba wyświetleń

środa, 28 lutego 2018

Zdrowy dom bez chemii!

kule turmalinowe

Zdrowy dom bez chemii czy to jest możliwe?
Do niedawna myślałam, że można ograniczyć stosowanie chemii w domu, natomiast całkowicie wyeliminować to jednak nie. Doświadczenie z ostatnich lat pokazuje, że jest to możliwe:)
Chemia w naszym domu jest na porządku dziennym. Często myślimy im mocniejsza tym lepsza, im się bardziej pieni tym lepiej. A dokładnie jest odwrotnie. Im więcej się pieni, im bardziej pachnie, tym gorzej dla nas i naszego zdrowia.
W dzisiejszych czasach co druga osoba jest alergikiem. Stosujemy specjalna dietę eliminujemy z naszego menu różne alergeny jednocześnie stosując bardzo mocną chemię do prania, do zmywarek,
do pielęgnacji całego domu.
Niestety odbija się to bezpośrednio na naszym zdrowiu, śpimy w pościeli praną chemią, jemy z talerzy mytych w chemii, jeździmy samochodami czyszczonymi chemią. Wiem co zaraz pomyślicie. Co mamy zrobić inaczej, porostu się nie da!
Całkowicie to rozumiem, dlatego postaram się  pomóc tym wpisem, ale najpierw muszę
Was kochani trochę wystraszyć!


Moi drodzy, pierwszy raz z produktami do parnia niechemicznymi spotkałam się ponad 3 lata temu,
 na spotkaniu gdzie ten materiał był przedstawiony przeraziło mnie to. Mój syn akurat był w wieku 4 lat i często drapał się po założeniu czystych ubrań.  Nie łączyłam nigdy tego faktu z praniem, to co się wydarzyło później przeraziło mnie do bólu!
Pierwsze pranie bez proszku i co ciekawe ciągle z odpływu leci biały szlam po proszku do parania 2 również po 3 razie już mniej dopiero po 4 praniu woda zmieniła swój kolor :)
Od 4 lat do prania nie używamy już w naszym domu żadnych detergentów.  Zauważyłam, iż jedynym problemem jest poprzestawianie sobie w naszych głowach. Pranie to nie piana i zapach chemii!


Wiele osób leczy się na alergię, bierze super mocne leki, ale rzadko kiedy zwracamy uwagę na ten aspekt.
Dodatkowo środki do płukania, niby delikatne i pachnące. Nasz syn będąc u babci założył rękawiczki prane i płukane w chemii. Od dłuższego czasu brak kontaktu z chemią zrobił swoje, dłonie były momentalnie zaczerwienione i wysypane ale za to jak rękawiczki ,,pięknie pachniały chemią".

Moi drodzy warto się pochylić nad tym tematem ponieważ jeszcze jest korzyść ekonomiczna,
takie kule w warunkach domowych to jest 3 lata prania gratis!

                                                       obejrzyj video poniżej 
Kolejnym elementem dnia codziennego jest higiena codzienna. Element, bez którego nie możemy egzystować takie prozaiczne mycie zębów. Mało kto wie, co wprowadzamy do naszego organizmu przez pastę do zębów i ślinę. Tak podobnie, jak w przypadku proszków też działa na nas reklama. Jak mocne środki chemiczne używamy, aby nasze zęby były śnieżnobiałe... czas szybko mija i zaczynamy używać pasty przeciw paradontozie i nikt wcześniej nam nie powiedział od czego ta paradontoza jest bo liczy się tylko zysk! 
Moi drodzy, zobaczcie koniecznie ten test video który przedstawia jak mazak permanentny usuwają nasze tradycyjne pasty, które codziennie używamy. Może to nam uzmysłowi z czym mamy do czynienia.
                                                              zobacz  test past poniżej


                                     

Kolejnym elementem dnia codziennego jest zmywanie naczyń i tutaj pojawia się kolejny element chemiczny równie agresywny dla naszego organizmu. O ile korzystanie ze zmywarki w procesie płukania w większym procencie usunie związki powierzchniowe z naszych naczyń tyle w przypadku zmywania ręcznego jest to praktycznie niemożliwe!
W naszej ofercie jest wspaniały koncentrat do mycia naczyń i innych powierzchni, 
który jest całkowicie naturalny i warto przemyśleć zamianę chemii na naturę!

Działanie produktu jest o tyle interesujące, iż nie zawiera żadnych środków powierzchniowo czynnych, żadnej chemii, to efekt są zaskakujące nawet przy trudnych zabrudzeniach takich jak felgi w aucie.
Panowie wiedzą jak to problem!


Zobacz również naszą mega promocję !!!